tr
en
KÜTÜPHANEMİZİ TANIYALIM
ÜYELİK
S.S.S
KULLANIM ŞARTLARI
KÜTÜPHANE SAATLERİ
Hafta İçi :
09:00 - 24:00
Hafta Sonu :
09:30 - 22:00
Organizasyon Şeması ve Yöneticiler
Organizasyon-Semasi-Yoneticiler
 
 
Zülfi TOMAN
Başkan
Tel : 0 312 222 38 12 - 222 47 69
Faks : 0312 223 04 51
e-posta : zulfitoman@mkutup.gov.tr

Özgeçmiş
 
Mehmet Emin FİDAN
Başkan Yardımcısı
Tel : 0 312 222 41 48
Faks : 0312 223 04 51
e-posta : meminfidan@mkutup.gov.tr
 
Fikret ÖZTÜRK
Yönetim Hizmetleri Daire Başkanı
Tel : 0 312 212 81 08
Faks : 0312 223 04 51
e-posta : fikret.ozturk@mkutup.gov.tr
 
Asuman AKDEMİR
Kütüphanecilik Hizmetleri Daire Başkanı
Tel : 0 312 222 40 53
Faks : 0312 223 04 51
e-posta : asuman@mkutup.gov.tr
 
Koleksiyon Hizmetleri Daire Başkanı



 
Hakan ÜNLÜ
Bilgi Yönetim Sistemleri Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 73 24
e-posta : hakan.unlu@mkutup.gov.tr
 
Nevride BAHÇECİ
Süreli Yayın Koleksiyonu Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 73 31
e-posta : nevride@mkutup.gov.tr
 
İsmail İLHAN
Stratejik Planlama ve Performans Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 73 06
e-posta : ismail.ilhan@mkutup.gov.tr
 
Dr. Niyazi ÜNVER
Yazma ve Nadir Eser Koleksiyonu Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 72 92
e-posta : niyazi@mkutup.gov.tr
 
Zafer Cem KUTLU
Bütçe ve Mali İşler Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 72 65
e-posta : zafer.kutlu@mkutup.gov.tr
 
Murat ŞİMŞEK
Personel ve Evrak Şube Müdürü
Tel : 0 312 212 81 09
e-posta : murat.simsek@mkutup.gov.tr
 
Mehmet KONUKLAR
Koleksiyon Koruma Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 73 04
e-posta : mkonuklar@mkutup.gov.tr
 
Ayhan KOÇ
İç Hizmetler Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 73 19
e-posta : ayhan@mkutup.gov.tr
 
Nermin AVŞAR
Kitap Koleksiyonu Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 72 69
e-posta : nermin.avsar@mkutup.gov.tr
 
Demet AKTAŞ
Kataloglama ve Sınıflama Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 72 69
e-posta : demet@mkutup.gov.tr
 
Orhan BAKIR
Bibliyografya Hazırlama Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 72 57
e-posta : orhan@mkutu.gov.tr
 
Arzu AĞAOĞLU
Materyal Sağlama Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 72 06
e-posta : arzu@mkutup.gov.tr
 
Hatice ATLIHAN
Kitap Dışı Materyal Koleksiyonu Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 72 80
e-posta : atlihanhatice@mkutup.gov.tr
 
Hafize ER
Dış İlişkiler Şube Müdürü
Tel : 0 312 216 74 04
e-posta : hafize.er@mkutup.gov.tr